کلمات کلیدی: استفاده, از, عکاسی, در, طراحی, وب, سایت, بخش, دوم,
ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از عکاسی در طراحی وب سایت :(بخش دوم)
12-21-2016, 12:49 AM
ارسال: #1
استفاده از عکاسی در طراحی وب سایت :(بخش دوم)
 استفاده از عکاسی در طراحی وب سایت Sadبخش دوم)
به کیفیت عکس توجه نمایید: یک عکس با کیفیت و گرفته شده توسط عکاس حرفه ای، همان عکس صحیح و خوبی است که بالاتر به آن اشاره کردیم. در صورتی که قصد ندارید از عکاس حرفه ای و عکس های با کیفیت استفاده کنید، از طراحی وب سایتمینیمال بهره ببرید. استفاده نکردن عکس بی کیفیت بهتری بکار بردن آن است. 

به ارتباط عکس و مطلب توجه نمایید: یک عکس می تواند بیانگر 1000 حرف باشد، اما برخی از این حرف ها نسبت به دیگری مرتبط تر هستند! عکس شما باید با مطلبی که ارائه می دهید بیشترین هم خوانی را داشته باشد. اگر شما فعالیت هایی مانند بیمه انجام می دهید که نمی توان خدمات آن را دقیقاً به نمایش گذاشت می توانید از تصاویر سمبولیک استفاده کنید. این سمبول ها که در کشورها و مناطق گوناگون با یکدیگر تفاوت دارند، باید ساده بوده و به خوبی شناخته شوند. شرکت طراحی سایت 

به تصاویر بزرگ توجه نمایید: در صورتی که درست به این مطلب تمرکز کنید نکته آن بسیار واضح است. تصویر بزرگ تر تاثیر بصری بیشتری خواهد داشت. چرا که نه؟ در صورتی که شما یک تصویر صحیح و مناسب داشته باشید و این عکس حرفه ای و با کیفیت باشد، استفاده آن در یک سایز بزرگ (اما مناسب با طراحی وب سایت) می تواند تاثیر مطلوبی در طراحی وب سایتشما ایجاد کند.
طراحی وب سایت
شرکت طراحی سایت 
 
 
 

طراحی سایت  و طراحی وب سایت با بهترین کیفیت
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان