کلمات کلیدی: دانلود, سیستم, مدیریت, محتوای, دیتالایف, انجین, نسخه, ۱۰٫۳, به, فارسی,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین نسخه ۱۰٫۳ به فارسی
09-24-2014, 10:22 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-24-2014 10:23 PM، توسط ehsan.)
ارسال: #1
دانلود سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین نسخه ۱۰٫۳ به فارسی
امروز در سایت تاپ اسکریپت ما قصد معرفی دیتالایف انجین نسخه ۱۰٫۳ فارسی را داریم که با استفاده از این اسکریپت مدیریت محتوای قوی شما به راحتی میتوانید سایت خود را در عین سادگی و راحتی اما پیشرفته و حرفه ای بسیازید. 
[تصویر:  data-life-engine-pic.jpg]
  سیستم مدیریت محتوا دیتا لایف (Data Life) در سال ۲۰۰۴ توسط طراحان روسی ساخته و ارائه گردید که چندی است که اخرین نسخه های این سیستم مدیریت محتوا قدرتمند توسط عده ای داوطلب ایرانی به فارسی ترجمه گردیده است و ما نیز امروز در تاپ اسکریپت اخرین نسخه آن را که کاملا فارسی سازی شده به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.این نسخه از دیتالایف تغییرات زیادی را شاهد بود که این تغییرات باعث شده این CMS کامل تر و پیشرفته تر شود امکانات زیادی به آن افزوده شده است.

تغییرات نسخه ۱۰٫۳ فارسی
* امکان لاگین شدن به دیتالایف از طریق شبکه های اجتماعی
* امکان ایجاد تصویر دوم بعد از آپلود تصویر اول در اندازه های مختلف
* اضافه شدن زمان محلی (Timezone) و کنار گذاشتن روش های قدیمی تعیین ساعت
* امکان انتخاب زمان محلی کاربران در پروفایل شخصی
* افزوده شدن ۳ تگ [smartphone], [tablet], [desktop] در قالب برای نمایش پیام در گوشی ها و تبلت ها
* بهبود بخش انتخاب کلامات کلیدی خبر (مانند تگ ها و برچسب ها)
* امکان نمایش یا پنهان کردن منوی مدیریت تنها با یک کلیک
* و چندین تغییر دیگر

»» دانلود دیتالایف انجین نسخه ۱۰٫۳ فارسی – حجم ۶٫۳۴ مگابایت

منبع: تاپ اسکریپت

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-12-2015, 10:47 PM
ارسال: #2
RE: دانلود سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین نسخه ۱۰٫۳ به فارسی
یادش بخیر سال 2008 بود، که دو سه تا cms بیشتر نداشتیم، یکی دیتالایف انجین بود یکیشم phpnuke ، ورپرس هم کم کم داشت پا میگرفت اون موقه کمتر کسی بلد بود تجارت تو اینترنت چطوریه! و بیشتر برای سرگرمیو تفریح کار میکردیم، حداقل خودم اینطوری بودم
اینجا از دوستان کسی یادش میاد ؟ Smile

شما می توانید برای قیمت تیزر تبلیغاتی و طراحی موشن گرافیک با ما تماس بگیرید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
07-21-2015, 09:53 PM
ارسال: #3
RE: دانلود سیستم مدیریت محتوای دیتالایف انجین نسخه ۱۰٫۳ به فارسی
(07-12-2015 10:47 PM)'webline' نوشته شده توسط:  یادش بخیر سال 2008 بود، که دو سه تا cms بیشتر نداشتیم، یکی دیتالایف انجین بود یکیشم phpnuke ، ورپرس هم کم کم داشت پا میگرفت اون موقه کمتر کسی بلد بود تجارت تو اینترنت چطوریه! و بیشتر برای سرگرمیو تفریح کار میکردیم، حداقل خودم اینطوری بودم
اینجا از دوستان کسی یادش میاد ؟ Smile

بله اون موقع بیشتر نیوک و جوملا باب بودن چیزی که بنده یادم .. اما خودم با این حال سمت وردپرس رفتم

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان