کلمات کلیدی: مقایسه, ای, بین, جوملا, نیوک,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقایسه ای بین جوملا و نیوک
08-11-2014, 11:16 PM
ارسال: #1
مقایسه ای بین جوملا و نیوک
این مطلب توسط یک شخص طرفدار نیوک نوشته شده :سلام دوستان من چند وقت پیش یه هاست خریدم و برای نمونه جوملا رو روش نصب گفتم ببینم جوملا در مقایسه با نیوک چه مزیت هایی داره.
و به این نتیجه رسیدم که اصلا با نیوک قابل مقایسه نیستاکثر مود هایی که شما باید برای جوملا نصب کنید پیشفرض بر روی خود نیوک نصبه و وقتی یک مد رو نصب می کنید در جوملا باید با هزار بدبختی در صفحه اصلی فعالش کنید که تازه اونموقع با مشکل جدیدی بنام بهم ریختگی ظاهر سایت روبرو میشید.
این شعاری که میدن کار با جوملا سادست درسته ولی تا زمانی که انتظارتون ازش فقط یه سایت ساده بدون هیچ گونه امکاناتی باشه اونایی هم که میبینید با جوملا سایتای پیشرفته ای درست کردن دو حالت داره یا اینکه خودشون بسیار بسیار با جوملا آشنایی دارن و یا اینکه بسیار هزینه کردنمن به عنوان کسی که برای مدتی سیستم جوملا رو تست کرده بهتون پیشنهاد می کنم اصلا طرف این سیستم مدیریت محتوا نرید.
یکی از مشکلاتشم عدم پشتیبانی درست هست یه سایت فارسی هست که اون مثلا پشتیبانی جوملاست بخدا خیلی از تاپیکاشونو که نیگا می کردم بیش از ۹۰ درصد آخرش کاربرو مات و مبهوت گذاشته بودن و فقط میگفتن مثلا فلان فایل مشکل داره دیگه اون بیچاره هرچقدر میگفت این فایل کجاست چطوری ویرایش کنم اصلا بدم به کی هزینشم میدم انگر نه انگار منم چهار تا تاپیک زدم هیچ کدومش جواب درست حسابی نگرفت.
خلاصه اینطوری
حالا من پشیمون شدم و میخوام سایتی رو که با جوملا روی هاستم نصب کردم کلا از ریشه پاک کنم واقعا حیف هاست.
اگه میشه راهنمایی کنید چطوری اینکرو انجام بدم که دیگه هیچ اثری از سایت فعلی باقی نمونه و هر وقت خواستم بتونم نیوک رو روش نصب کنم؟
خواهش میکنم راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان