کلمات کلیدی: مقدمه,
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقدمه
08-13-2014, 12:09 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-15-2014 03:13 PM، توسط PouriaHeravi.)
ارسال: #1
Rainbow مقدمه
بسم الله الرحمن الرحیم
 اول از همه از مدیرشرکت میهن میزبان تشکر ویژه عرض میکنم به دلیل اینکه محیطی برای وبمستران عزیز فراهم کرد که دانش و تجربه خودشون در اختیار دیگران بذارند،امیدوارم من هم در این راه سهیم باشم.

ما بیش از صد نوع اسکریپت شبکه اجتماعی داریم که خیلی از اسکریپت ها مرسوم نیستند و شاید شما هم تا حالا به گوشتون نخورده باشه،اما مرسوم ترین اون ها داخل ایران سیستم شیرترانیکس و phpfox هستش.
که ما با phpfox کاری نداریم.
من آموزش کامل شیرترانیکس از مبتدی تا حرفه ای که شامل نصب اسکریپت، نصب پلاگین،امنیت شبکه و ویرایش کدها هست در اختیارتون میذارم.
این آموزش ها از سطح وب جمع آوری شده و قسمتی از آموزش ها توسط همکاران محترم آقایان حسن قاسمی نیا،علیرضا شجاعی،نیماصابری،آرش توانی،سجاد ده شیری و همچنین خودم طراحی و برنامه نویسی شده.
از کاربران عزیز درخواست دارم حق کپی رایت را رعایت کنند.
هر گونه سوالی تو ضمینه سیستم شیرترانیکس در قسمت سوالات متدوال مطرح کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب داده خواهد شد.
تمام پلاگین هایی که آموزش داده میشه در سطح وب تست شده و پیشنهاد میشود به هیچ عنوان روی لکال تست نکنید به دلیل انیکه لکال یک محدودیتایی خاصی داره که باعث درست کار نکردن پلاگین میشه.
برای تست میتوانید یک ساب دامین تشکیل بدین و پلاگین هاتون نصب و تست کنید.
لطفا قبل از نصب پلاگین در یک فضایی تست کنید و بعد روی سایت اصل خودتون نصب کنیدو حتما از فایل های خودتون بک آپ تهیه کنید. بارها و بارها بنده شاهد بودم به خاطر یک مشکل کوچیک در ویرایش کدها شبکه برای چند ساعت از حالت آپتاییم خارج شده!
پس لطفا قبل از هر کاری بک آپ تهیه فرمایید.

نسخه های شیرترانیکس:
نسخه 1
نسخه 1.5.3 ( نسخه گلد)
نسخه 1.6
نسخه 2
نسخه 3

نسخه 1.6 و نسخه 2 با اینکه نسخه های جدیدی هستن ولی قابلیت های نسخه 1.5.3 را ندارد.
نسخه سوم از دیدگاه کاربران و مدیران شبکه یک پسرفت برای شرکت شیرترانیکس مسوب میشه که دلایلش تو یه مبحث جدا ذکر خواهم کرد
بهترین نسخه اول از نظر امنیت دوم از نظر پلاگین و سوم از نظر راحتی از دیدگاه کاربران نسخه گلد میباشد.
در ضمن قابل ذکر میباشد سیستم شیرترانیکس یک سیستم کاملا متن باز هستش که بازم در یک مبحث جدا در مورد فرق سیستم های متن باز و cms بحث خواهیم کرد.
ما در طی آموزش ها از نسخه گلد این سیستم استفاده خواهیم کرد که تمام پلاگین های نسخه یک و دو بر روی نسخه 1.5.3 (گلد) قابل اجرا میباشد.

باتشکر

شبکه اجتماعی پرشین بیپ http://www.PersianBip.ir
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: AdmiN , ehsan , messy , amirb , sinabayat
08-13-2014, 07:27 AM
ارسال: #2
RE: مقدمه
سلام
خیلی عالیه دمت گرم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 تشکر شده توسط: PouriaHeravi , amirb
08-13-2014, 10:24 AM
ارسال: #3
شما لطف دارید

با تشکر از زحمات شما
 تشکر شده توسط: PouriaHeravi , messy
08-17-2014, 01:07 PM
ارسال: #4
ادامه بدید تشکر
بنده سعی میکنم به دوئستانمم معرفی کنم این آموزشاروتصویر: images/yah/35.gifتصویر: images/yah/35.gifتصویر: images/yah/35.gif
 تشکر شده توسط: PouriaHeravi , AdmiN
08-18-2014, 07:46 PM
ارسال: #5
(08-17-2014 01:07 PM)'messy' نوشته شده توسط:  ادامه بدید تشکر
بنده سعی میکنم به دوئستانمم معرفی کنم این آموزشاروتصویر: images/yah/35.gifتصویر: images/yah/35.gifتصویر: images/yah/35.gif

متاسفانه شبکم دارم واگذار میکنم
مجبورم اموزش ها رو روی لکال تست کنم واسه همین زمان میبره تا تو انجمن قرار بدم.

تشکر شده توسط: AdmiN , messy
08-19-2014, 12:19 AM
ارسال: #6
(08-18-2014 07:46 PM)'PouriaHeravi' نوشته شده توسط:  
(08-17-2014 01:07 PM)'messy' نوشته شده توسط:  ادامه بدید تشکر

متاسفانه شبکم دارم واگذار میکنم
مجبورم اموزش ها رو روی لکال تست کنم واسه همین زمان میبره تا تو انجمن قرار بدم.

عه واگذار جرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

08-19-2014, 10:38 PM
ارسال: #7
به دلیل مشغله درسی و کاری
و قصد دارم یک شبکه مثل دلشکسته یا فیسنما طراحی و برنامه نویسی کنم.
فقط اگه کسی از دوستان دوست داشت تو این صمینه باهم فعالیت کنیم به من مگه که در اینده باهم همکاری و شروع کنیم

08-18-2016, 12:26 AM
ارسال: #8
(08-13-2014 12:09 AM)'PouriaHeravi' نوشته شده توسط:  
بسم الله الرحمن الرحیم
 اول از همه از مدیرشرکت میهن میزبان تشکر ویژه عرض میکنم به دلیل اینکه محیطی برای وبمستران عزیز فراهم کرد که دانش و تجربه خودشون در اختیار دیگران بذارند،امیدوارم من هم در این راه سهیم باشم.

ما بیش از صد نوع اسکریپت شبکه اجتماعی داریم که خیلی از اسکریپت ها مرسوم نیستند و شاید شما هم تا حالا به گوشتون نخورده باشه،اما مرسوم ترین اون ها داخل ایران سیستم شیرترانیکس و phpfox هستش.
که ما با phpfox کاری نداریم.
من آموزش کامل شیرترانیکس از مبتدی تا حرفه ای که شامل نصب اسکریپت، نصب پلاگین،امنیت شبکه و ویرایش کدها هست در اختیارتون میذارم.
این آموزش ها از سطح وب جمع آوری شده و قسمتی از آموزش ها توسط همکاران محترم آقایان حسن قاسمی نیا،علیرضا شجاعی،نیماصابری،آرش توانی،سجاد ده شیری و همچنین خودم طراحی و برنامه نویسی شده.
از کاربران عزیز درخواست دارم حق کپی رایت را رعایت کنند.
هر گونه سوالی تو ضمینه سیستم شیرترانیکس در قسمت سوالات متدوال مطرح کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن جواب داده خواهد شد.
تمام پلاگین هایی که آموزش داده میشه در سطح وب تست شده و پیشنهاد میشود به هیچ عنوان روی لکال تست نکنید به دلیل انیکه لکال یک محدودیتایی خاصی داره که باعث درست کار نکردن پلاگین میشه.
برای تست میتوانید یک ساب دامین تشکیل بدین و پلاگین هاتون نصب و تست کنید.
لطفا قبل از نصب پلاگین در یک فضایی تست کنید و بعد روی سایت اصل خودتون نصب کنیدو حتما از فایل های خودتون بک آپ تهیه کنید. بارها و بارها بنده شاهد بودم به خاطر یک مشکل کوچیک در ویرایش کدها شبکه برای چند ساعت از حالت آپتاییم خارج شده!
پس لطفا قبل از هر کاری بک آپ تهیه فرمایید.

نسخه های شیرترانیکس:
نسخه 1
نسخه 1.5.3 ( نسخه گلد)
نسخه 1.6
نسخه 2
نسخه 3

نسخه 1.6 و نسخه 2 با اینکه نسخه های جدیدی هستن ولی قابلیت های نسخه 1.5.3 را ندارد.
نسخه سوم از دیدگاه کاربران و مدیران شبکه یک پسرفت برای شرکت شیرترانیکس مسوب میشه که دلایلش تو یه مبحث جدا ذکر خواهم کرد
بهترین نسخه اول از نظر امنیت دوم از نظر پلاگین و سوم از نظر راحتی از دیدگاه کاربران نسخه گلد میباشد.
در ضمن قابل ذکر میباشد سیستم شیرترانیکس یک سیستم کاملا متن باز هستش که بازم در یک مبحث جدا در مورد فرق سیستم های متن باز و cms بحث خواهیم کرد.
ما در طی آموزش ها از نسخه گلد این سیستم استفاده خواهیم کرد که تمام پلاگین های نسخه یک و دو بر روی نسخه 1.5.3 (گلد) قابل اجرا میباشد.

باتشکر

با تشکر از شما

03-13-2017, 01:54 AM
ارسال: #9
شبکه اجتماعی دنبالر یا هم میهن هم از شیرترانیکس استباده میکنن؟  

نقاشی ساختمان ، نقاشی ساختمان در کرج ، رنگ آمیزی خانه ، رنگ بلکا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان